zamknij X

Powiadomienie o plikach cookie

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia.

POTRZEBNY CI NOWY, KOMFORTOWY AUTOKAR NA WYNAJEM?
Podróżuj w najlepszym stylu z autokarami OSKAR!

Flota OSKAR to nowoczesne autokary o standardzie niespotykanym u żadnego innego przewoźnika. Do dyspozycji naszych klientów oddajemy kilkanaście ultraluksusowych autokarów wyprodukowanych przez uznanych producentów – takich jak VDL, SCANIA oraz IRIZAR. Świadczymy przewóz osób zarówno na trasach krajowych jak i międzynarodowych.

AUTOKARY OSKAR

NAJLEPSZE MARKI AUTOBUSÓW

Opinie naszych klientów

cudzysłów

W autobusach OSKAR największe wrażenie robi ich wyposażenie, przestrzeń i czystość. Trudno to porównać z czymś innym - to pojazdy jedyne w swoim rodzaju! Nowoczesne, bezpieczne i niezawodne.

Marcin, Biuro Podróży,
Warszawa

cudzysłów

Dla piłkarzy szczególnie istotny jest komfort w trakcie podróży. Wybierając autokar zdecydowaliśmy się na 15 metrowy VDL dostosowany do przewozu 56 osób. Wygodne, rozkładane siedzenie oraz obszerne odległości między rzędami siedzeń sprawiły, że w dniu przyjazdu mogliśmy od razu podjąć treningi w Dani.

Kamil, Piłkarski Klub Sportowy,
Powiat Poznański

cudzysłów

Duża grupa dzieci w wieku szkolnym to wyzwanie dla każdego pilota oraz kierowcy. Okazuje się, że dla pracowników OSKARA to żaden problem. Osoby, z którymi mieliśmy przyjemność jechać byli przemili i sympatyczni dla dzieci – a na dodatek, zawsze punktualni. A gdy dzieci znudziły się wycieczką świetnie sprawdziły się tablety z interaktywnymi grami. Duży plus!

Gabriela, Dyrektor Szkoły,
Poznań

cudzysłów

Multimedialne wyposażenie floty autokarów OSKAR TRANS wpisuje się w najwyższe standardy obowiązujące w przewozach pasażerskich. Zastosowanie interaktywnych systemów BUSPAD i FUNTORO, dostępność bezprzewodowego internetu, możliwość zasilania w energię urządzeń elektronicznych sprawia, że podróżujący podczas przejazdu mogą prowadzić codzienną aktywność biznesową i towarzyską.

Organizator CTW Chinese Tourist Welcome Award 2016

cudzysłów

Z OSKAREM skontaktowaliśmy się w celu wynajęcia autokaru na wycieczkę. Byliśmy pozytywne zaskoczeni, że otrzymaliśmy ofertę nie tylko na wynajem, ale też na zaplanowanie całej wycieczki. Wszystko odbyło się błyskawicznie, a efekt końcowy był bardzo zadowalający.

Katarzyna, Manager Zespołu Tanecznego,
Piła

cudzysłów

Autokar piętrowy okazał się niezwykle pojemny oraz "budżetowy" – pasażerowie zarówno na dolnym jak i górnym pokładzie mogli swobodnie poruszać się bez ograniczeń ze względu na wzrost; każdy z 82 pasażerów miał możliwość podróżowania w pozycji, która nie była zbyt wyczerpująca podczas blisko 30 godzinnego przejazdu do włoskich Dolomitów.

Grupa eventowa, studenckie wyjazdy na narty,
Wrocław

cudzysłów

Będąc stałym klientem OSKAR -TRANS możemy mogę potwierdzić wszystkie pozytywne opinie. Bardzo dobry stosunek jakości do ceny, wszystko zawsze zgodne z ofertą. Doskonały kontakt z pracownikami - mili, uprzejmi, gotowi do pomocy. Szczerze polecam współpracę!

Agnieszka, Organizator turystyki,
Sosnowiec

cudzysłów

Dla przewozu zagranicznych kontrahentów na wycieczce objazdowej do polskich dostawców zdecydowaliśmy się na wybór najbardziej ekskluzywnego autokaru IRIZAR. Potwierdziły się zapewnienia Przewoźnika – podczas przejazdu pasażerowie autentycznie wypoczywali na przestronnych szezlongach; w trakcie dwóch dłuższych dystansów przeprowadziliśmy szkolenie motywacyjne wykorzystując zainstalowaną w autokarze technologię multimedialną FUNTORO.

Szef Działu PR - lider branży spożywczej

cudzysłów

Dziękujmy za pomoc przy wyborze autokaru dla naszej objazdowej pielgrzymki – dobrze widoczne monitory oraz bardzo wyraźne w odbiorze nagłośnienie ułatwiło nam wspólną modlitwę oraz uatrakcyjniło wieczorne przejazdy. Dodatkowym atutem nowych „piętnastek” są fotele – zagłówki dają komfort podczas drzemki, natomiast regulacje pozwalają ustawić kąt siedzeń i rozsunąć je na boki.

Grupa Pielgrzymów,
Archidiecezja Gnieźnieńska

nagrody

nagroda

Chinese Tourism Welcome Award 2016

w kategorii Internet

nagroda

Gazele Biznesu

nadana przez Puls Biznesu

nagroda

I miejsce na Organizatora Transportu Autokarowego

nadana przez TTG oraz ITRP